• Dawood & Tanner

  Dawood & Tanner

  Dawood & Tanner to Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna na Wimpole Street w samym centrum Londynu. Specjaliści pracujący dla Dawood & Tanner wyznają filozofię prewencyjną, czyli zapobiegania problemom stomatologicznym, które w większości są w zupełności możliwe do uniknięcia poprzez codzienne dbanie o zęby i dziąsła.

  Dawood  & Tanner chcą, żeby mycie zębów sprawiało przyjemność – dlatego jako pierwsi stworzyli unikalne pasty do mycia zębów, zaprojektowane wyłącznie przez praktykujących stomatologów – i udało im się stworzyć pyszne produkty.

  Te pięknie opakowania, zawierają przepyszną pastę do zębów, aby pomóc zachować Twoje zęby i dziąsła w bardzo dobrym stanie. Dostępne smaki zostały starannie przygotowane przy użyciu olejków eterycznych oraz prawdziwych liści mięty – smakują jak soczyste owoce.

  Te rewolucyjne, luksusowe pasty do mycia zębów, mają w sobie najlepsze z dostępnych składników i wspaniałe naturalne smaki. Na zawszę redefiniują proces mycia zębów!

  Odkryj mycie zębów na nowo!

  "Zęby są kluczowe dla naszej twarzy, dodają nam pewności siebie, kształtują twarz, dodają uroku oraz umożliwiają nam cieszenie się jedzeniem, pocałunkami… Chcę, aby dbanie o zęby było proste i pyszne!"

  Susan Tanner