Medit i700

Kompaktowy, lekki i otwarty skaner wewnątrzustny.
Medit i700 tworzy realistyczne obrazy o najwyższej rozdzielczości i bogatej gamie kolorów.

Uwolnij potencjał swojej kliniki

Medit

Nowa jakość skanowania

Medit jest zdecydowanym liderem w dziedzinie łatwego wejścia do stomatologii cyfrowej.

Nowa innowacja z pewnością poprawi komfort Twojego pacjenta.

Nowe możliwości

Wyobraź sobie, jak stomatologia cyfrowa może zmienić Twoją pracę, życie Twoich pacjentów i partnerów w laboratorium.

Aby to zrealizować, Medit nigdy nie przestaje rozwijać systemów skanowania i wciąż aktualizuje swoje produkty.


Do skanera jest dołączone bezpłatne, bazowe oprogramowanie do skanowania Medit link. Posiada wiele inteligentnych funkcji i aplikacji przeznaczonych do zabiegów dentystycznych.
Umożliwia poprawę jakości konsultacji z pacjentem, aby zapewnić lepsze opcje leczenia. Wzmacnia komunikację z laboratoriami, dzięki systemowi opartemu na chmurze w czasie rzeczywistym.
Medit jest jedną z najszybszych firm w branży, która dostarcza aktualizacje oprogramowania. Użytkownicy mogą otrzymać odnowiony skaner z ulepszoną wydajnością i nowymi funkcjami skanowania, poprzez same aktualizacje oprogramowania.
Więcej o Medit Link
Szeroki zakres zastosowania danych skanowania
W pełni otwarty system podstawowego oprogramowania Medit Link umożliwia wykorzystanie danych skanowania do wszelkiego rodzaju przepływów pracy z dowolnym oprogramowaniem, które umożliwia import plików STL, PLY i OBJ. Oznacza to, że możesz użyć skanowanych danych do:
Clear aligners l Korony i mosty l Uzupełnienia oparte na Implantach l Protezy całkowice i częściowe l Ortodoncja l Szablony chirurgiczne do implantologii l Szyny do bezdechu sennego l Modele dentystyczne l Wydruk 3D
Podłącz i skanuj
W przeciwieństwie do większości skanerów na rynku, Medit i700 można podłączyć bezpośrednio do komputera za pomocą jednego kabla zasilającego bez koncentratora zasilania (adaptera) i dodatkowego wzmacniacza. Ta nowa funkcja Medit i700 poprawia mobilność i konserwację. Opcja uzależniona od specyfikacji komputera.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE

Aby komputer mógł korzystać ze skanera wewnątrzustnego Medit i700, zalecane są zwiększone wymagania systemowe. Sprawdź, czy Twój system spełnia poniższe wymagania.

Zaleca się by dla skanera i700 przeznaczyć dedykowany komputer. Programy działające równolegle lub w tle, mogą negatywnie wpływać na wydajność działania skanera.

Procesor: powyżej procesora Intel Core i9-10980HK
AMD Ryzen 9 4900H / 5900H

RAM: 32 GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 2070 / 2080 / 3070 / 3080 / 3090
powyżej 8 GB (nie wpiera Radeon)

System operacyjny: Windows 10 Pro 64-bit